Mängud

PlayStationil saab nädalavahetusel tasuta proovida novembris ilmuvat uut “Call of Dutyt”

Proovi uut "Call of Dutyt" kuu aega enne selle ilmumist.Foto: Activision

Rubriiki toetab

PlayStation 4 omanikel on võimalik 18.-20. septembrini tasuta proovida alles novembris ilmuva “Call of Duty: Black Ops Cold Wari” mitmikmängu. Tasuta saab mängima hakata laupäeval Eesti aja järgi kell 20.

Kuigi uue “Call of Duty” mitmikmängu testperiood algab homme, siis mängu failid on võimalik konsoolile alla tirida juba praegu. Selleks mine oma konsoolil PlayStationi e-poodi ja leia üles “Call of Duty: Black Ops Cold War – Alpha”.

Uusima “Call of Duty” mitmikmängu saavad kõik soovijad tasuta proovida. “Black Ops Cold Wari” eeltellimine ja PlayStation Plus teenuse olemasolu ei ole mängimiseks vajalikud.

Nädalavahetusel on võimalik kaasa teha 6v6 mängulaadis kahel uuel kaardil. Lisaks sellele saab proovida ka uut 12v12 mängulaadi, kus pannakse rohkem rõhku erinevatele sõidumasinatele.

Kui oled mängu mängu failid oma konsoolile alla tirinud, siis saad “Black Ops Cold Wari” mitmikmängu siseneda ka läbi “Call of Duty: Modern Warfare’i” või “Warzone’i”. Uue “Call of Duty” mängimise eest lubatakse ka auhindu, mida saab “Modern Warfare’is” ja “Warzone’is” kasutada.

“Call of Duty: Black Ops Cold War” ilmub 13. novembril arvutile ning PlayStation 4 ja Xbox One’i konsoolidele. Mäng jõuab ka PlayStation 5 ja uute Xboxide peale.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.