Mängud

PlayStationil saad täna õhtul lühikese aja jooksul tasuta proovida aasta ühte oodatuimat mängu

8-tunnise ajaakna jooksul saad mängida maksimaalselt 30 minutit.Foto: Capcom

Rubriiki toetab

Täna õhtul on PlayStation 4 ja PlayStation 5 omanikel võimalik proovida 7. mail ilmuva õudusmängu “Resident Evil Village” demoversiooni.

Demo on kõigile PlayStationi kasutajatele tasuta ja see on võimalik juba praegu konsooli e-poest alla tirida. Mängima saab hakata 18. aprillil Eesti aja järgi kell 20.

Kõik huvilised peaksid uue “Resident Evili” demo proovima kindlasti täna, sest sellega kaasnevad omapärased ajalised piirangud. Demo on saadaval vaid kaheksa tunni jooksul ning seda on võimalik mängida maksimaalselt 30 minutit. See tähendab, et Eestis on “Village’i” demo kättesaadav kuni kella neljani 19. aprilli varahommikul.

Tänane demo ei jää ainsaks korraks, mil uut “Resident Evilit” enne ilmumist proovida saab. 25. aprillil ilmub järgmine demo uue sisuga, mis on samuti saadaval vaid PlayStationi kasutajatele ülalkirjeldatud ajaliste piirangutega.

Kõik need, kes PlayStationi kasuks otsustanud ei ole, peavad ootama 2. maini. Sel kuupäeval saavad demole ligipääsu ka teiste platvormide kasutajad ning nüüd saab mängida 24-tunnise perioodi jooksul.

“Resident Evil Village” ilmub 7. mail PlayStationi ja Xboxi konsoolidele ning arvutile.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.