Mängud

Praegu on tasuta hiiglaslik arvutimäng, mille taga on ajaloo kõige edukam ühisrahastuskampaania

Hiigelsummade eest arendatavat "Star Citizeni" saad praegu tasuta proovida.Foto: Roberts Space Industries

Rubriiki toetab

Kuni 25. veebruaril on kõigil huvilistel võimalik tasuta proovida arvutimängu “Star Citizen”, mis on aastate jooksul ühisrahastusega kogutunud üle 300 miljoni dollari.

Tasuta proovperioodi vältel on võimalik ilmaruumis ringi lennata kuue erineva kosmoselaevaga, mis täidavad kõik erinevaid funktsioone. Mõistagi on olemas relvi täis topitud hävitajad, kuid on ka laevu, mis sobivad kaevandamiseks, kaupade vedamiseks või muudeks töödeks.

“Star Citizeni” tasuta mängimiseks pead esimese asjana minema mängu kodulehele ja endale kasutaja looma. Kasutajat tehes kasuta koodi GETINTOTHEVERSE ning lae mäng arvutisse. Nüüd peaksid kuni 25. veebruarini saama puhtamuidu kosmost avastada.

“Star Citizen” on meeletult ambitsioonikas kosmosemäng, mille arendus algas 2011. aastal, kuid mis ei ole ikka veel ametlikult ilmunud. Mängu arendus käib jätkuvalt, kuigi juba on võimalik proovida “Star Citizeni” erinevaid osiseid.

Tegu on ilmaruumis toimuva hiiglasliku online-mänguga, kus on võimalik saada galaktiliseks kaupmeheks, kaasa teha kosmoselahingutes ja astuda veel mitmetesse erinevatesse rollidesse. Olemas on ka esimese isiku vaates tulistamismängu element. “Star Citizen” kutsub neid erinevaid mängulaade mooduliteks, mis peaksid ühel päeval moodustama terviku.

Hetkel on töös ka “Star Citizeni” üksikmängulaad, kus teevad kaasa mitmed maailmakuulsad näitlejad nagu Gillian Andersen, Mark Strong, Andy Serkis, Gary Oldman ja paljud teised.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.