Mängud

Praegu on tasuta kolm kõrgelt hinnatud arvutimängu

Ühe saad tasuta päriseks, kahte saad ilma rahata proovida.Fotod: Avalanche Studios/Over the Moon/Ubisoft

Rubriiki toetab

Hetkel on võimalik tasuta mängida kolme eripalgelist arvutimängu. Ühe neist saad päriseks endale, ülejäänud kahte saad tasuta proovida lühema aja jooksul.

Alustame kõige paremast pakkumisest. Epic Games Store’is saad kuni 25. märtsini tasuta päriseks alla tirida 2014. aastal ilmunud põneviku “The Fall”.

Tegu on külgvaates mõistatusmänguga, mis paistab eelkõige silma kaasahaarava loo poolest: sa kontrolli tehisintellekti juhitud futuristlikku rüüd, mille sees olev inimesest piloot on päras võõral planeedil hädamaandumist teadvuse kaotanud. Pärast ilmumist võitis “The Fall” narratiivi eest ka mitmeid auhindu.

Kuni 24. märtsini on võimalik Steami ja Epicu mängupoe vahendusel tasuta proovida taktikalist tulistamismängu “Rainbow Six Siege”.

“Call of Duty” stiilis raju ja tempokat märulit siit oodata ei tasu. Oluline on meeskonnatöö ja vastaste ülekavaldamine, et oma tiim võidule viia. “Siege’i” peetakse üheks maailma parimaks e-spordimänguks ning nüüd saad ise tasuta veenduda, kas see vastab tõele või mitte.

Veel on saabuval nädalavahetusel võimalik tasuta proovida ellujäämismängu “Generation Zero”. Eestlastele võivad selle mängu virtuaalsed lahinguväljad olla üsna tuttavad, kuna tegevus toimub Rootsis 1980ndatel aastatel.

“Generation Zero” on netipõhine ellujäämismäng, kus koos teistega töötades peab suures avatud maailmas rinda pistma teiste mängijate ja mehaaniliste vaenlastega.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.