Mängud

Praegu on tasuta võidusõidumäng “The Crew 2”

Foto: Ubisoft

Rubriiki toetab

Alates 8. juulist kuni 12. juulini on arvutil ja PlayStation 4 peal võimalik tasuta mängida netipõhist võidusõidumängu “The Crew 2”.

“The Crew 2” on võidusõidumäng, mida on võimalik mängida üksinda või üle interneti koos sõpradega. Ei piirduta ainult autodega, vaid kihutada saab ka mootorratastel, paatidel ja lennukites.

“The Crew 2” teeb eriliseks asjaolu, et mängides on võimalik sõidukeid vahetada hetkega ilma võidusõitu lõpetamata või pausile panemata. Võid näiteks kihutada sillalt alla jõkke, läbi õhu lennates auto paadiks moondada ja siis vee peal edasi kihutada. Või võid samas olukorras enne vette maandumist paadi asemel lennuki valida ja hoopis minema lennata.

Mängu tegevus toimub suurel ja avatud kaardil, mida on võimalik oma suva järgi avastada. Mõneti kahandatud kujul on virtuaalselt taasloodud terve USA, kus on võimalik kihutada linnades, kruusal, metsades, kanjonites, jõgedel ja järvedel ning taevalaotuse all.

“The Crew 2” saad hakata tasuta mängima 8. juulil kell 18. PlayStationi versiooni leiad üles konsooli e-poest, tasuta prooviversioonis üle interneti mängimiseks ei lähe vaja PlayStation Plusi tellimust. “The Crew 2” on võimalik mängida ka PlayStation 5 peal.

Arvutiversiooni saad alla tirida siit. Pane tähele, et arvutil mängimiseks läheb vaja arendaja Ubisofti kontot ja mänguklienti Ubisoft Connect.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.