Mängud

Praegu pakutakse mitmeid viimaste aastate parimaid tulistamismänge vähem kui 10 euroga

Kui sa pole neid klassikuid veel proovinud, siis praegu on hinnad madalal.Foto: Bethesda Softworks

Mitmed viimaste aastate jooksul ilmunud kõrgelt hinnatud tulistamismängud on hetkel mängupoes Green Man Gaming suuresti alla hinnatud. Kui need hitid on sul miskipärast vahele jäänud, siis nüüd saad vana võla odavalt tasa teha.

Näiteks 2016. aastal ilmunud ülivõrdes hea “Doomi” saab hetkel kätte 72% odavamalt 5,52 euroga. Vahet pole, kas oled juba mänginud märtsi lõpus ilmunud “Doom Eternalit” või mitte – vanem “Doom” on kõmmutamismängude fännile vaat et kohustuslik.

Muide, uuema “Doom Eternali” saab ka praegu odavamalt kätte. See on alla hinnatud 13% ja maksab 60 euro asemel 52 eurot. Tegu pole just tohutu allahindlusega, aga väikse võidu saad siit sellegipoolest.

Veel saab praegu odavama hinnaga kätte uuemaid “Wolfensteini” mänge. 2014. aasta suurepärane “Wolfenstein: The New Order” maksab hetkel 5,52 eurot ning selle 2017. aastal ilmunud peaaegu sama hea järg “Wolfenstein II: The New Colossus” 8,28 eurot.

Odavamalt saab kätte ka kõige uuema, alles eelmisel aastal ilmunud “Wolfensteini” alapealkirjaga “Youngblood”. Selle mängu “Deluxe Edition” on hinnast kaotanud 54% ja maksab 18,40 eurot, mis on tunduvalt odavam kõiges 8% odavamast 27 eurot maksvast baasversioonist.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.