Mängud

Praegu saad 16 euroga enam kui 400 euro väärtuses arvutimänge ja ka Eesti ajaloo ühe edukaima mängu

Kui sul veel mingi põhjusel "Euro Truck Simulator 2" ei ole, siis nüüd saad selle väga hea hinnaga.Foto: kuvatõmmis

Rubriiki toetab

Arvutimängude müügiplatvorm Humble Bundle annab hetkel 16,63 euroga ära 424 euro väärtuses arvutimänge, raamatuid ja kasulikke rakendusi. Teenitud tulud annetatakse täies mahus heategevusorganisatsioonidele koroonavastaseks võitluseks.

Kokku saad kogumikuga kaasa 21 arvutimängu, mida on 16 euro eest enam kui piisavalt. Ära ei anta vähetuntud mänge, vaid siit leiab ka suuri hitte. Olemas on näiteks “Into the Breach”, “Bioshock Remastered”, “Euro Truck Simulator 2”, “Saints Row: The Third”, “Brütal Legend” ja “Superhot”.

Kogumikus on olemas “Teleglitch: Die More Edition”, üks suurima müügieduga arvutimänge, mis Eestis eales loodud. 2013. aastal ilmunud “Teleglitch: Die More Edition” asetab mängija elukatest tulvil uurimisjaamas ärkava teadlase rolli, kes peab ainsa ellujääjana õuduste eest põgenema.

Lisaks mängudele saad oma 16 euro eest veel seitse digitaalset raamatut. Need hõlmavad nii eneseabiraamatuid kui ka koomikseid. Lisaks selle pakutakse ka nelja rakendust muusika ja fotode töötlemiseks ning arvuti optimeerimiseks.

Humble Bundle’i sooduspakkumine lõpeb järgmise nädala kolmapäeval, seega aega hea hinnaga mänge osta on veel küll.

Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.