Mängud

Praegu saad ainult 4 euroga kätte ühe parima võidusõidusimulaatori

Võta kõrgelt hinnatud simulaator hea hinnaga, kuni veel saab.Foto: kaader mängust

Rubriiki toetab

Hetkel on 4 euroga saadaval ülimalt realistlik võidusõidusimulaator “Assetto Corsa”, mis on autospordifännidele rangelt soovituslik.

“Assetto Corsa” eesmärk on simuleerida reaalset mootorisporti nii elutruult kui vähegi võimalik. Autod on nii seest kui ka väljast taasloodud muljetavaldavalt detailselt. Ringradade realistlikuks kujutamiseks on kasutatud laserskaneerimist, et kõik kurvid, ebatasasused ja muud detailid võimalikult täpselt mängu üle tuua.

Simulaatoris on olemas ka eriti realistlik aerodünaamika simulatsiooni tehnoloogia, mis suudab vastavalt erinevatele rajal valitsevatele elementidele kiirelt ja jooksvalt reageerida. Realistlik on ka füüsikamootor, mis on loodud edasi andma iga auto unikaalseid iseärasusi.

Mängida saab üksinda ja mitmekesi ning “Assetto Corsa” on ühilduv ka enamike roolide, pedaalide ja muude lisaseadmetega, mis aitavad sõidukogemust realistlikumaks muuta. Kõigest nelja euro eest eest on siin kvaliteetset sisu küll ja veel.

Lisaks esimesele 2014. aastal ilmunud “Assetto Corsale” saab hetkel soodsamalt kätte ka 2019. aastal ilmunud järje “Assetto Corsa Competizione”, mis on samuti simulaatorifännide seas kõrgelt hinnatud. Selle mängu eest pead hetkel välja käima 20 eurot.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.