Mängud

Praegu saad Steamis tasuta proovida kahte kõrgelt hinnatud arvutimängu

"Civilization VI" eriversioonilt säästad üle 100 euro.Foto: kuvatõmmis

Rubriiki toetab

Hetkel on Steamis võimalik tasuta proovida märulit “For Honor” ja strateegiamängu “Civilization VI”. Mõlemad teosed on ka võimsalt allahinnatud.

Kui tahad “For Honorit” tasuta proovida, siis peaksid reageerima juba täna – mäng kaob uuesti maksumüüri taha 26. juulil kell 23. Allahindlused kehtivad aga kauem – 27. juuli õhtuni saad mängu võimsaima versiooni 100 euro asemel 25 euroga, baasversioon on allahinnatud kõigest 6 euro peale.

“For Honor” on “Assassin’s Creedi” loojate Ubisofti arendatud online-märul, kus omavahel võtavad mõõtu viikingid, samuraid ja keskaegsed rüütlid. Sarnaselt teiste netimängudega on võimalik valida erinevate omadustega sõdalaste vahel ja tegelasi enda äranägemise järgi arendada.

Veel saab hetkel tasuta proovida strateegiamängu “Civilization VI”. Tasuta prooviperiood lõppeb 27. juulil kell 20, kuid võimsad allahindlused kestavad 28. juulini. Baasmängu saad kätte 60 euro asemel 15 euroga, kuid kõikide lisadega “Civilization VI Platinum Editioni” hind on kukkunud 168 eurolt 40 euro juurde.

“Civilization VI” on kõrgelt hinnatud “Civilizationi” strateegiamängude seeria 2016. aastal ilmunud uusim osa. Mängu eesmärk on üles ehitada impeerium ja seda arendada ning laiendada läbi sõjapidamise, diplomaatia, kaubanduse või kultuuriliste sidemete.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.