Mängud

Praegu saad Steamist kõige uuema NBA mängu ainult 4 euroga

Pakkumine kehtib kuni 1. septembrini.Foto: Take-Two

Rubriiki toetab

Tahad mängida kossu, aga koroonaoht hoiab palliplatsilt eemal? Reaalsele korvpallile pakub aseainet arvutimäng “NBA 2K20”, mille saad hetkel kätte tavapärase 50 euro asemel euroga.

Virtuaalset kossu saab taguda nii üksi kui ka sõbraga ning olemas on ka üksikmängijale mõeldud loopõhine mängulaad, milles teevad kaasa sellised tuntud Hollywoodi nimed nagu Idris Elba ja Rosario Dawson. Nullist saab üles ehitada nii uusi kossutiime ja ka päris enda mängija.

Eelmisel aastal ilmunud “NBA 2K20” käekäik ei ole olnud kõige edukam. Ennekõike häirisid mängijaid (ja häirivad siiani) uusima NBA mängu mitmed mikromaksed, mis võimaldavad raha eest lahti lukustada erinevat lisasisu ja ajasäästjaid. Lisaraha kulutamine ei ole mingil moel kohustuslik, kuid seda võimalust tuletatakse mängijale sageli meelde.

Sellegipoolest on raske mööda vaadata asjaolust, et suur kossumäng antakse praegu ära kõigest 4 euroga. See ei ole üldse kõrge hind mida maksta, et sõbraga õhtul paar pallilahingut maha pidada.

“NBA 2K20” saab 4 euroga kätte kuni 1. septembrini. Pärast seda tõuseb mängu hind uuesti 50 euro peale. Nadi odavaid NBA mänge, kuni veel saad, sest järgmiste kossumängude eest hakkad tõenäoliselt maksma juba 50-60 euro asemel 70 eurot.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.