Mängud

Praegu saad tasuta mängida kolme kõrgelt hinnatud arvutimängu

Halloween on kohal ja koos sellega koputavad uksele ka verised õudukad.Foto: Steam

Steamis on võimalik nädalavahetusel täiesti tasuta mängida kolme arvutimängu. Proovida saab mänge “The Sims 4”, “Dead by Daylight” ja “Warhammer: Vermintide 2”.

Elusimulaator “The Sims 4” tõenäoliselt pikka tutvustust ei vaja. Loo endale tegelane või mitu ja lihtsalt ela nendega täiesti normaalset elu, ainult et virtuaalselt. Seda kõike saad tasuta nautida kuni 2. novembrini.

Muide, “The Simsil” on olemas ka väike seos Eestiga: mängu tegelaste räägitav pudikeel simlish põhineb osaliselt eesti keelel.

Teine tasuta proovitav mäng on “The Simsist” oluliselt süngem ja verisem. Selleks on mitmikmäng “Dead by Daylight”, kus neli mängijat peavad põgenema hullumeelse mõrvari eest, keda kontrollib samuti reaalne inimene.

Võib ju tunduda, et neli ühe vastu ei saa olla mingil moel aus, aga nii see ei ole. Mõrvar on oma vastastest oluliselt tugevam ja saab kasutada mitmeid võimeid, mis talle eelise annavad. Seega kui otsid pingelist ja brutaalset koostöömängu, siis “Dead by Daylight” võib olla sulle. Ka seda mängu saad tasuta proovida kuni 2. novembrini.

Kolmandast tasuta proovitavast mängus oleme juba varem kirjutanud. Selleks on suurepärane koostöömäng “Warhammer: Vermintide 2”, millele saab samuti tasuta ligi kuni 2. novembrini.

Kui otsid aga mänge, mille saad täiesti tasuta endale päriseks, siis Epicu mängupood annab hetkel ära kaks Halloweeni-hõngulist arvutimängu.

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.