Mängud

Praegu saad tasuta mängida kolme tõsiselt head arvutimängu

Nädalavahetuseks on nüüd mängud olemas.Fotod: Paradox Interactive/Flight School Studio/Black Matter

Rubriiki toetab

Hetkel on kõigile soovijatele tasuta kolm kvaliteetset arvutimängu. Ühe neist saad päriseks endale, kahte saad mõnda aega tasuta mängida.

Epic Games Store annab kuni 4. aprillini tasuta päriseks ära retrohõngulise märuli “Creature in the Well”. See on visuaalselt kaunis ja omapärane mäng, mida kirjeldatakse kui mõõkadega pinballi. Ei ole just palju mänge, mis sellise sloganiga silma paista üritavad.

Mängu keskmes on kõrbesügavustesse tungiv üksik robot, kes on salapärasel missioonil. Vastaste ründamine kuulikestega, mida pinballi stiilis pahalaste suunas heidetakse. Madistada saab kaheksal erinevalt tasemel, kasutamiseks on olemas üle 20 erineva eseme.

Steamis saad nädalavahetusel tasuta mängida ilmakuulsat strateegiamängu “Civilization VI”, mis tõenäoliselt pikemat tutvustamist ei vaja. Vali tsivilisatsioon, ehita linnu, kauple, sõdi ja tegele diplomaatiaga. “Civilizationis” toimuv peaks olema isegi mängukaugetele inimestele mingilgi määral tuttav.

Kui tasuta prooviperioodi vältel peaks “Civilization VI” sinust fänni tegema, siis kuni 8. aprillini saad selle kätte 60 euro asemel 15 euroga.

Kuni 29. märtsini on Steamis võimalik tasuta mängida ka üsna tundmatut, kuid tõsiselt muljetavaldavat sõjamängu “Hell Let Loose”, mis saadab mängijad Teise ilmasõtta. Tegu on suuremahulise mitmikmänguga, kus omavahel võtavad mõõtu kaks 50-liikmelist meeskonda.

See siin ei ole “Call of Duty”. Relvad ja masinad töötavad ajastutruu realismiga ning sõdurid võitlevad organiseeritult komandöride juhtumise all. Olemas on üheksa suurt kaarti pidevalt muutuvate eesmärkidega, mis loob tuhandeid potentsiaalseid sõjaolukordi. Variatsioonile aitab kaasa ka asjaolu, et valida saab 14 erineva sõduriklassi vahel.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.