Mängud

Praegu saad tasuta mängida uusimat vormelisimulaatorit “F1 2020”

Võta koos sõbraga ja tehke koos tasuta kiiremaid ringe.Foto: Codemasters

Rubriiki toetab

Kuni 24. maini on kõigil huvilistel võimalik Steami vahendusel tasuta proovida vormelimängu “F1 2020” arvutiversiooni.

“F1 2020” on eelmise aasta juulis ilmunud vormelisimulaator, mis tuleb mitmete huvitavate uuendustega. Muuseas saab luua täiesti uue meeskonna ja sellega teiste tuntud tiimide vastu mõõtu võtta.

“My Team” mängulaad lubab vormelifännidel “F1” mängude seeria ajaloos esmakordselt kokku panda uhiuue vormelitiimi, mille igapäevaelu on võimalik mänedžerina majandada. Sinu tiim lisatakse reaalselt eksisteerivate meeskondade kõrval F1 tihedasse konkurentsi.

Nii kriitikud kui mängijad on “F1 2020” kiidulauluga vastu võtnud. Väidetakse, et tegu on ühe kõige realistlikuma võidusõidusimulaatoriga, mis pakub võrreldes varasemate osadega praktiliselt kasulikke uuendusi.

Proovida tasub ka neil, kes ennast tavaliselt autosimulaatorites kõige kodusemalt ei tunne. Uute tulijate ligimeelitamiseks on “F1 2020” lisatud mitmeid sätteid, mille sisselülitamine teeb mängu algajatele oluliselt hoomatavamaks. Kasutada saab näiteks kurvides automaatset pidurdamist, juhitavuse lihtsustamist ja arvuti abi sõidutrajektooril püsimisel.

“F1 2020” saad tasuta mängida piiratud aja jooksul, kuid kui soovid endale spordimängu päriseks saada, siis hetkel saad alla tirida ja endale jätta kossumängu “NBA 2K21”.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.