Mängud

Praegu saad tasuta päriseks 5 kõrgelt hinnatud arvutimängu

"Remnant: From the Ashes" on märul, mida saad mängida ka koos sõpradega.Foto: Gunfire Games

Kui otsid uusi mänge, millele nädalavahetusel käed külge lüüa, siis hetkel on võimalik ilma midagi maksmata alla laadida tervelt viis tõsiselt head arvutimängu.

Epic Games Store annab kuni 20. augustini tasuta ära märuli “Remnant: From the Ashes”. Tegu on “Dark Soulsi” mängudest eeskuju võtva tulistamismänguga, mis viib mängijad süngesse postapokalüptilisse maailma võitlema tugevate vastaste ja bossidega.

“Remnanti” teeb huvitavaks asjaolu, et mängu kaardid on protseduuriliselt genereeritud ja seega igal mängukorral erinevad. Lisaks üksi sõdimisele on “Remnantit” võimalik mängida ka koos sõpradega, kuid sel juhul muutuvad vastased veel tugevamaks.

Veel on Epic Games Store’is kuni 20. augustini tasuta “The Alto Collection”, mis koosneb tegelikult kahest erinevast mängust: 2015. aastal ilmunud “Alto’s Adventure” ja 2018. aasta “Alto’s Odyssey”. Need mängud sobivad ideaalselt neile, kes tahavad kauge kaarega mööda käia pingelisest madinast ning otsivad hoopis midagi rahulikku ja zeni.

Tegu on platvormimängudega, kus mängija laskub kaunites keskkondades kihutaval laual nõlvadest alla, väldib takistusi ja kogub punkte, et osta uusi võimeid ja varustust. Kahe mängu peale on siin kokku üle 120 taseme, seega tegevust jagub.

Ülejäänud kahest tasuta mängust oleme varem juba kirjutanud, kuid kuna need teosed kaovad varsti uuesti maksumüüri taha, siis räägime tähtsa jutu veel korra üle.

Esiteks, praegu on samuti Epic Gamesi poes tasuta alles eile ilmunud kuulsasse “Total Wari” seeriasse kuuluv suur strateegiamäng “A Total War Saga: Troy”. Kui sa ei soovi selle mängu eest välja käia 50 eurot, siis tiri see kohe praegu tasuta alla, sest pakkumine lõppeb kell 16.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.