Mängud

Praegu saad tasuta päriseks jalkamängu “Football Manager 2020” ja kõrgelt hinnatud “Watch Dogs 2”

Kokku antakse tasuta ära kolm mängu.Foto: Ubisoft

Epic Games Store’is on praegu tasuta saadaval tõsiselt kvaliteetsed mängud. Kokku antakse tasuta ära kolm mängu, neist kaks on tõsiselt suured tegijad: “Football Manager 2020” ja “Watch Dogs 2”.

“Football Manager” sobib ideaalselt neile, kellele meeldib virtuaalse jalka mängimise asemel majandada neid, kes virtuaalset jalkat mängivad. Jalgpalliklubi mänedžerina saad kokku panna oma tiimi, treenida mängijad, osaleda erinevatel võistlustel ja palju muud. See on strateegiamäng jalkafännidele.

“Watch Dogs 2” on 2016. aastal ilmunud avatud maailmaga seiklusmäng, mis võeti hästi vastu nii kriitikute kui ka mängijate poolt. Mängija kehastub San Franciscos tegutsevaks nooreks häkkeriks, kes liitub rühmitusega, mis üritab vastu seista tehnoloogiaga kõike ja kõiki kontrollivale suurfirmale DedSec.

Tehnoloogia mängib “Watch Dogsis” olulist rolli. Turvakaamerate abil saab piiluda keelatud kohtadesse, autosid on võimalik paari nupuvajutusega paigalt liigutada, tagaajajate takistamiseks saab teepiirdeid aktiveerida ja palju muud. Tegu on tõsiselt lõbusa ja mitmekülgse mänguga.

Lisaks “Watch Dogsile” ja Football Managerile” annab Epic Games tasuta ära ka humoorika seiklusmängu “Stick It To The Man”. Neid kolme mängu saad tasuta alla tirida kuni 24. septembrini.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.