Mängud

Praegu saad tasuta päriseks kolm erinevat arvutimängu

Tiri tasuta alla, kuni veel saab.Fotod: tootjad

Rubriiki toetab

Hetkel on võimalik tasuta päriseks alla tirida kolm arvutimängu: “Tell Me Why”, “Overcooked 2” ja “Hell is other demons”.

“Tell Me Why” arendajaks Dontnod Entertainment, kes on eelkõige tuntust kogunud “Life is Strange’i” mänguseeria loojatena. Mängu tegevus toimub Alaska väikelinnas ja selle ümbruses ning keskendub kahele elu hammasrataste vahele jäänud noorele, kes peavad silmitsi seisma süngete minevikutraumadega.

Peategelasteks on Alyson ja Tyler Ronan ning “Tell Me Why” erinevates etappides kontrollib mängija mõlemat karakteri. Transseksuaalne Tyler vabaneb kinnipidamisasutusest ning läheb koos õega tagasi oma lapsepõlvekoju, kus ta tappis aastate eest oma vaimselt häiritud ema.

Peagi hakkab selguma, et trauma tõttu on Tyleri ja Alysoni mälestused minevikusündmustest moondunud ning koos asutakse välja selgitama, miks ja kuidas nende ema tegelikult suri.

“Tell Me Why” on tõsiste teemadega maadlev videomäng, mis vaatab täiskasvanulikele probleemidele otsa kainestava aususega. Mängija valikutel on oluline roll ning nendest sõltub, kuidas Tyleri ja Alysoni lugu lõpeb.

“Overcooked 2” on lõbus seltskonnamäng, mida saab mängida neljakesi. Mängijad kehastuvad köögis rabelevateks kokkadeks ja eesmärk on etteantud aja sees täita nii palju ekraanile ilmuvaid tellimusi kui võimalik.

See ei ole kõige lihtsam ülesanne. Liialt kauaks pannile jäetud asjad võivad põlema süttida, rotid võivad hakitud tomatid enda urgu tassida ja asju ei tee lihtsamaks ka köögid, mis pidevalt ringi liiguvad.

“Hell is other demons” on pikselgraafikaga külgvaates märul, mis tuletab meelde vanakooli arvutimänge. Elukate ja bosside alistamiseks läheb vaja kiireid reflekse ja loomingulist mõtlemist.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.