Mängud

Praegu saad tasuta päriseks parima automängu, millest sa midagi kuulnud ei ole

See automäng sobib hästi ka neile, kes tavaliselt automänge ei salli.Foto: Saber Interactive

Rubriiki toetab

Kuni 3. detsembrini on kõigil soovijatel võimalik Epic Games Store’is tasuta päriseks alla tirida suurepärane automäng “MudRunner”.

Kui tavaliselt on automängud peaaegu helikiirusel kihutavaid ulmeliselt kalleid superautosid, siis “MudRunner” keerab selle valemi pea peale. Sa ukerdad džiipide, rekate ja muude suuremate masinatega ringi Siberi tundrates. Veab, kui saad ülirasketes tingimustes liikuda kiiremini kui 20 kilomeetrit tunnist.

“MudRunner” kõlab paberil igavalt, kuid see on tegelikult üks huvitavamaid automänge, mida mina olen proovinud. Sinu ülesanne on suurel kaardil erinevat kaupa ühest kohast teise vedades ülesandeid täita. Tingimused on karmid: muda, sood ja jõed teevad teekonnad raskeks. Sinu õlule jääb valida ülesande jaoks sobiv masin ja läbi muda mütates oma sihtkohta jõuda.

Katsu sa nüüd siit mülkast välja ukerdada. Foto: Saber Interactive

“MudRunner”on nagu mõistatusmäng, mille keskmes on vanad nõukaaja autod. Kuidas ma sellest mudasest künkast üles saan? Kas ma suudan ennast sellest vesisest mülkast läbi vedada? Ma jäin kinni, kuidas ma uuesti liikuma saan? Sa sõidad realistlikult käituvate autodega ja pead pidevalt aina uusi jooksvaid probleeme lahendama.

Kuid sa ei rabele tühja, sest su raske töö kannab vilja. Tee ära paar missiooni ja sa lukustad lahti tee, mis teeb varasemalt eriti raske teekonna ülimalt lihtsaks. Veel paar missiooni hiljem seisab selle ületamatu jõe kohal tugev sild ning enam ei olegi vaja pikka ja ohtlikku ringi teha. Jah, see on kulunud võrdlus, aga “MudRunner” tõepoolest on automängude “Dark Souls”.

Tegu ei ole tuntuima automänguga, kuid sa peaksid seda kindlasti proovima. “MudRunner” on tõsiselt zen kogemus, kus iga väiksemgi saavutus on kulla hinnaga.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.