Mängud

Praegu saad tasuta päriseks populaarse arvutimängu, mille tegevus toimub viirusest räsitud maailmas

Kui koroonaepideemia jätab lahjaks, siis nüüd saad tasuta ühe teise virtuaalse viirusega silmitsi seista.Foto: Ubisoft

Hetkel on kõigil soovijatel võimalik tasuta päriseks alla tirida Ubisofti 2016. aastal ilmunud märul “The Division”, mille sündmustik sarnaneb ehk liigagi palju tänapäeva reaalsusega – mängu tegevus toimub laastava viiruse poolt põlvili surutud New Yorkis.

“The Division” on rollimängusugemetega tulistamismäng, milles mängijad kehastavad agente, kes saadetakse New Yorki korda looma pärast seda kui salapärane epideemia ühiskonna kokku kukutab.

Lisaks suurel kaardil missioonide läbimisele on “The Divisionil” suur roll aina suuremate numbritega varustuse, relvade, turviste ja muu nänni kogumisel, et vastaste hordidele vastu saada.

“The Divisionit” on võimalik mängida ka üksi, kuid eelkõige on see disainitud koostöömänguks, mille saab algusest lõpuni läbi teha koos sõbraga. Mängus on olemas ka spetsiaalsed alad, kus mängijatel on võimalik võidelda üksteise vastu, et saada paremat varustust.

“The Division” on arvutil tasuta kuni 8. septembrini. Tasub meeles pidada, et mängimiseks on vajalik Ubisofti mängukliendi Uplay olemasolu.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.