Mängud

Praegu saad tasuta päriseks ühe parima õudusmängu, mis eales loodud

2014. aastal ilmunud "Alien: Isolationist" on tänapäeval jätkuvalt raske leida paremat õudukat.Foto: Creative Assembley

Rubriiki toetab

Epic Games Store annab hetkel ära kaks tasuta mängu ning neist üks on ülikõrgelt hinnatud õudukas “Alien: Isolation”. Soovitame seda kindlasti proovida, sest tegu on ühe parima õudusmänguga eales.

“Alien: Isloation” põhineb ilmakuulsal “Tulnuka” filmifrantsiisil ning asetab mängija filmidest tuntud Ellen Ripley tütre Amanda Ripley saabastesse. Amanda üritab välja selgitada, mis on tema emast saanud, kuid kosmosejaamas kõiki ja kõike veristav tulnukas teeb selle ülesande pehmelt öeldes keeruliseks.

“Isolation” on ülimalt pingelise atmosfääriga õudukas, mis mängija pulsi hetkega lakke lennutab. Oma ema jälgede ajamiseks peab Amanda kosmosejaamas ringi liikuma, kuid teda jahib pidevalt tulnukas, keda ei ole võimalik tappa ega relvadega kahjustada.

Mängija saab algelise liikumisanduriga silma peal hoida tulnuka asukohal, kuid kui vaenlane jõuab liiga lähedale, jääb üle ainult laua alla või kappi peitu pugeda ja oodata. Kõige pinevamatel hetkedel peab isegi nupuvajutusega hinge kinni hoidma, et Amandat jahtiv tulnukas teda ei kuuleks.

“Alien: Isolation” on omapärane ja ainulaadne mänguelamus, millesarnast mujalt naljalt ei leia. Kui sa seda veel mänginud ei ole, siis tee endale teene ja paranda see viga kohe praegu. Isegi kui sa oled “Isolationit” varem mänginud, siis võta see veel ühe korra ette. See on lihtsalt nii hea.

Teise tasuta mänguna saad endale päriseks krabada kaardikogumismängu “Hand of Fate 2”. Tegu on omapärase seiklusmänguga, mille käik sõltub täielikult mängija lauale löödavatest kaartidest. Näiteks on sul võimalik bandiitidest mööda hiilida või nendega võidelda, olenevalt sellest, milline kaart lauale juhtub.

Erinevaid kaarte mängides rullub lahti unikaalne lugu, mis on igal mängukorral erinev. Ajapikku kasvab ka mängitavate kaartide hulk, mis muudab mängija võimsamaks ja mõjutab oluliselt mängu kulgu.

“Alein: Isolation” ja “Hand of Fate 2” on tasuta saadaval kuni 29. aprillini. Ära unusta, et praegu saavad kõik soovijad tasuta päriseks ka ühe PlayStationi parima eksklusiivmängu.

Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.