Mängud

Praegu saad tasuta päriseks ühe üllatavalt hea koostöömängu

"World War Z" on koos sõpradega nautimiseks ideaalne.Foto: Saber Interactive

Epic Game Store’ist on võimalik kuni 2. aprillini tasuta päriseks alla tirida neljale mängijale mõeldud zombimärul “World War Z”.

Ei, “World War Z” ei ole see 2013. aastal ilmunud põnevusfilm, kus pikkade juustega Brad Pitt elavate surnutega madistab. Kõnealune “World War Z” on hoopis üllatavalt nauditav koostöömäng, kus neli mängijat peavad üksteist toetades võitlema hiiglaslike zombihordide vastu.

Ja me ei räägi hordidest piltlikult – vastaseid on tõesti tohutult palju. “World War Z” mängumootor võimaldab korraga ekraanile paisata tohutul hulgal tegelasi. Ning need ei ole mingid “Elavate surnute” teosammul sussi lohistava zombid, vaid korralikud sprinterid.

Vaenlasi on palju. Väga palju. Foto: Saber Interactive

Eluspüsimiseks on koostöö ja mängijate omavaheline suhtlus seega ülimalt oluline. Valida on võimalik erinevate omadustega tegelaste seast, kes kõik suudavad omal moel kasulikud olla.

Kui sõpradega ei ole võimalik päris elus hakkama saada, siis vähemalt saate koos mängida midagi kvaliteetset, ja tasuta! Suureks plussiks on ka see, et arvutil ja Xbox One’il saab “World War Z-d” mängida ristvõrgus.”

Muide, Steamis on hetkel võimalik tasuta proovida ühte parimat linnaehitussimulaatorit ning Uplay pakub võimalust nädalavahetusel ilma rahata mängida “Ghost Recon Breakpointi”.

Märksõnad: , ,

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.