Mängud

Praegu saad ühe aegade parima strateegiamängu kätte vähem kui viieka eest

Strateegiafännid ei peaks "XCOMi" mingil juhul vahele jätma.Foto: kuvatõmmis

Hetkel on Steamis 92% odavam ülikõrgelt hinnatud strateegiamäng “XCOM 2”, mille saad kätte nelja euroga.

“XCOMi” seeria mänge peetakse ühtedeks parimateks strateegiamängudeks, mis eales loodud. Mängija ülesanne on aidata inimkonna riismetel võidelda Maale tunginud sõjaka tulnukrassi vastu, kelle alistamine nõuab head taipu ja taktikalist mõtlemist.

Mängitavuselt jaotub “XCOM” kaheks osaks. Esimese neist moodustavad käigupõhised lahingud, kus mängija annab oma sõdurite salga liikmetele individuaalseid käsklusi. Ajaga muutuvad su sõdalased tugevamateks ja võimekamateks, kuid vikatimees ripub igal hetkel nende pea kohal. Kui su sõdurid surma saavad, siis tagasi sa neid ei saa.

Mängu teise osa moodustab strateegline element, kus mängija peab tegema kaalukaid otsuseid, mis võivad saada määravaks tulevaste lahingute kulgemisele ja tervele sõjakampaaniale laiemalt. Näiteks on sul võimalik luua uuemat ja efektiivsemat tehnoloogiat, et edukamalt sissetungijate vastu võidelda.

Neli eurot “XCOM 2” eest on väga hea pakkumine, kuid hetkel on võimalik suurelt säästa ka “XCOM 2” kogumiku pealt, mis hõlmab mängu allalaetavaid lisasid. Baasmängu ja nelja lisa sisaldav “XCOM 2 Collection” maksab tavaliselt 122 eurot, kuid praegu saad selle kätte 19,57 euroga.

“XCOM 2” on Steamis alla hinnatud kuni 18. veebruarini.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.