Mängud

Praegu saad vähem kui 10 euroga kätte ühe parima sõjasimulaatori, mis eales loodud

"Arma III" on mõtlemist nõudvate tulistamismängude austajate seas kõrges hinnas.Foto: Bohemia Interactive

Rubriiki toetab

Siin on taktikaliste tulistamismängude fännidele korralik maiuspala: Steamis on võimsalt alla hinnatud üks parimaid sõjasimulaatoreid “Arma III” ning oluliselt odavamad on ka selle mängu kõik lisad.

Kui tavaliselt maksab “Arma III” Steamis 30 eurot, siis kuni 19. oktoobrini saad selle kätte vaid 7 euroga.

Odavamad on ka mitmed “Arma III” eriversioonid. Näiteks “Arma III Contact Edition”, mis sisaldab lisaks baasmängule maavälisele elule keskenduvat laiendust “Contact”, maksab 53 euro asemel 21,36 eurot.

“Arma III Apex Edition” täiendab aga põhimängu erinevate kõrgtehnoloogiliste sõidukite ja relvadega. Selle saad praegu tavapärase 67,45 euro asemel kätte 17,31 euroga.

Kui soovid aga korraga osta kõike, mida “Arma III” pakub, siis kõikide lisade ja laiendustega “Arma III Ultimate Bundle” saad praegu 124,40 euro asemel kätte 40,75. Tõsi, see on märgatavalt kallim kui 7-eurone baasmäng, aga samas sa saad oma raha eest ka oluliselt rohkem.

“Arma III” on taktikaline sõjasimulaator, mis ei ole kõige sobilikum neile, kes otsivad järgmist “Call of Duty” või “Battlefieldi” stiilis tempokat kõmmutamist. “Arma III” on suure avatud maailmaga realistlik sõjamäng, kus planeerimine on hädavajalik ja väiksemgi viga võib nii sulle kui ka su meeskonnale kalliks maksma minna.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.