Mängud

Praegu saad Xboxil mängida “Red Dead Redemption 2” ja paljusid teisi mänge 1 euro eest

Nii odavalt "Red Dead Redemption 2" kuskilt mujalt kätte ei saa.Foto: Rockstar

Hetkel on kõigest 1 euroga võimalik liituda Xbox Game Pass Ultimate mänguteenusega, mis annab võimaluse ilma lisatasuta mängida suurt hulka teoseid nii Xboxil kui ka arvutil. Eile lisati konsoolil Game Passi mänguvalikusse ka viimaste aastate üks parimaid mänge, vestern “Red Dead Redemption 2”.

Xboxi ja/või arvutit omavale mängijale on Game Pass teenus, millest kindlasti mööda vaadata ei tasuks. Seda on kirjeldatud kui mängude Netflixi – kuutasu eest on võimalik mängida suurel hulgal erinevaid mänge ning aja jooksul vahetatakse pikema staažiga teosed uuemate vastu välja.

Game Passi on kahte tüüpi. Tavaline Game Pass kehtib ainult Xboxil, kuid hetkel 1 euroga pakutav Game Pass Ultimate töötab nii konsoolil kui ka Windowsi operatsioonisüsteemiga arvutil ja sisaldab ka Xbox Live Gold teenuse tellimust, mis on vajalik mitmikmängude mängimiseks, pakub lisanduvaid allahindlusi ja igakuiselt tasuta mänge.

Game Pass Ultimate maksab tavaliselt 13 eurot kuus, kuid hetkel saad selle kätte kõigest 1 euroga. See tähendab, et euro eest saad Xboxil mängima hakata “Red Dead Redemtion 2”, kõiki “Halo” mänge, “Sea of Thievesi”, “Forza Horizon 4”, “Metro: Exodust”, Gears 5″, “The Witcher 3” ja veel paljusid teisi mänge. Arvutil saad kasvõi kohe käima lükata uhiuue strateegiamängu “Gears Tactics”, mis maksab eraldi ostes 70 eurot.

Tasub meeles pidada, et 1 euroga saad kätte Game Pass Ultimate’i esimese kuu ja edasi maksad kuus teenuse eest 13 eurot, mida ei ole pakutavat sisu arvesse võttes samuti palju. Ja kui sa ei soovi Game Passi korraga arvutile ja Xboxile, siis saad valida ka kahe odavama variandi vahel. Game Pass arvutil on hetkel alla hinnatud 4 eurole kuus, konsooliversioon maksab 10 eurot.

Game Passiga on võimalik liituda Xboxi konsooli avamenüüst, arvutil Xboxi äpist ja Xboxi kodulehel.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.