Mängud

Prantsuse e-pood võis lekitada PlayStation 5 hinna ja see on täiesti mõistlik

Uus päev, uus PlayStation 5 hinnaleke.Foto: Sony

Prantsusmaal tegutsev tehnika edasimüüja Carrefour postitas enda e-poodi PlayStation 5 konsoolide ja lisaseadmete kohta käiva hinnainfo.

Kui lekitatud info peaks tõepoolest tõele vastama, siis kujuneb PlayStation 5 hind ootuspäraseks. Nüüdseks on hinnainfo Carrefouri lehelt kadunud, enne lehe eemaldamist jõuti sellest teha kuvatõmmiseid.

Carrefour on plaadilugejaga PlayStation 5 hinnaks märkinud 499 eurot, plaadilugejata konsool on odavam ja maksab 399 eurot. See läheb kokku meie mõttekäiguga – jõudsime järeldusele, et Sony järgmise põlvkonna konsool hakkab tõenäoliselt maksma 500 eurot.

Konsoolide hinnad on usutavad, aga kõik muu…Foto: Techradar

Siiski tasub ka sellesse lekkesse suhtuda korraliku skepsisega. Kuigi konsoolide hinnad tunduvad realistlikud, siis kõigi PlayStation 5 lisaseadmete hindadeks on märgitud 49 eurot, mis ei ole kindlasti realistlik. Vaevalt, et uued 3D audiot toetavad kõrvaklapid hakkavad maksma sama palju kui multimeedia pult.

Värskeid PlayStationi uudiseid kuuleme juba neljapäeval, mil toimub järjekordne State of Play striim. Sony on juba kinnitanud, et suuri PlayStation 5 uudiseid seal ei avaldata. Sellest hoolimata levivad kuuldused, et Sony plaanib veel augustis jagada olulisi PlayStation 5 kohta käivaid uudiseid.

Sony täpsustas ka äsja, millised PlayStation 4 seadmed ühilduvad PlayStation 5-ga ja millised mitte.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.