Mängud

President Trumpi koroonaekspert: noored peavad olema terved, sest nad oskavad videomänge mängida

Donald Trump ja Deborah Birx eilsel pressikonverentsil.Foto: Kotaku

Eile toimus Valges Majas USA presidendi Donald Trumpi ja asepresidendi Mike Pence’i juuresolekul koroonaviiruse teemaline pressikonverents. See võttis… ootamatu pöörde, kui presidendi koroonaekspert doktor Deborah Birx mainis, et noori peab haiguse eest kaitsma, kuna nad hoomavad videomänge.

Itaalias ja Prantsusmaal toimuvale rõhudes selgitas Birx, et koroonaviirus ei ole ohtlik ainult vanematele inimestele, vaid ka noortele. Neid peab aga kaitsma, sest milleniumilapsed oskavad “ümber nurkade piiluda ja kiiresti läbi mängude lipata”.

“Mina mängisin alati ühe leveli teise järel ja ma ei teadnud, et kolmandalt tasemelt on võimalik otse seitsmendale hüpata,” mainis Birx pressikonverentsil enda segasele metafoorile kindlaks jäädes. “Seda on nemad (noored, toim.) meile õpetanud, otsima asju, mida me ei näe. Meil on vaja, et nad oleksid terved.”

Paljud noored mängufännid hingavad nüüd kahtlemata rahulikumalt. Tuleb välja, et pelgalt mänge mängides ollakse koroona vastase võitluse eesliinidel ja selleks katsumuseks on valmistutud juba aastaid, endalegi teadmata!

Birxi veidrat monoloogi on võimalik ka järele vaadata. Liigu alloleval videol 1:18:40 juurde.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.