Mängud

Proovi järele: selle lihtsa nipiga saad “Resident Evil 2” ajalimiidiga demo lõputult mängida

"Resident Evil 2" uusversioon moderniseerib algselt 1998. aastal ilmunud mängu täielikult. Lisatud on ka uusi männgitavaid sektsioone.Foto: Capcom

Rubriiki toetab

Paari päeva eest lasti välja õudusmängu “Resident Evil 2” peatselt ilmuva uusversiooni demo, mis pärast 30 minutit mängimist lõplikult kinni lukustub. Mängijad on aga leidnud ülilihtsa viisi, kuidas demot kauem kui pool tundi proovida.

Ainus asi, mida pikemalt mängimiseks tegema peab on uue konto loomine. “Resident Evil 2” demo töötab kasutajapõhiselt – kui vastava kontoga on mängitud 30 minutit, ei ole selle kasutajaga võimalik enam zombisid edasi veristada.

Värske konto loomisel ja sellega mängu sisse logimisel alustab taimer aga taaskord nullist. Seega pooltundide kaupa on võimalik mängida demot lõputult, peab ainult olema viitsimist kuhjaga uusi kontosid luua.

See lihtne “trikk” toimib edukalt nii arvutil kui ka PlayStation 4 ja Xbox One konsoolidel. Osadel Steami kasutajatel on õnnestunud demo taimer tagasi nulli keerata ka kontode puhul, mida on juba mängimiseks kasutatud. See pole Steami reeglistikuga just kõige harmoonilisemas kooskõlas ja võib kaasa tuua omajagu pahandust.

Kui paljud soovivad mängida 30 minutist kauem, siis osadele mängijatele on see aga kaugelt liiga pikk aeg. Kiirläbijad on demo usinalt ette võtnud ja suudavad juba kogu asja läbi teha vähem kui kolme minutiga.

“Resident Evil 2” uusversioon jõuab täies mahus kohale juba 25. jaanuaril.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.