Mängud

Proovi järgi: “Minecrafti” lisati hiiglaslik lõbustuspark, mida saad juba praegu tasuta külastada

Lõbustuspargis saad külastada 5 erinevat piirkonda.Foto: kuvatõmmis

Ülipopulaarne “Minecraft” saab peagi 10-aastaseks ja seetõttu on juba praegu võimalik alla tirida mängu uusim kaart, hiiglaslik virtuaalne lõbustuspark, mis vaatab tagasi “Minecrafti” ajaloole ja kõige olulisematele momentidele.

Uue kaardi avastamiseks pead kasutama “Minecrafti” Bedrocki nimelist versiooni, mis on saadaval Windowsil, iOSil, Androidil, Nintendo Switchil ja Xbox One’il. Kaardi saad tasuta alla laadida mängusisesest poest.

Ka teisi ägedaid “Minecrafti” ehitisi loonud Blockworks stuudio ehitatud lõbustuspark on tõepoolest muljetavaldav. Kogu asi algab nö. lõbusõiduga, mis tuletab meelde “Minecrafti” ajaloo tähtsamaid seiku. Sõit lõppeb pargi keskel ja siit saavad mängijad ise avastada 5 erinevat “maailma”, mis tutvustavad erinevaid mängust pärit alasid.

Näiteks saab tutvuda kõikide mängus leiduvate looduslike aladega ja olemas on ka päris oma akadeemia. Kõige keskel asub suur ruum, kuhu on ilusti korrapäraselt ritta sätitud kõik “Minecrafti” ehitusplokid. Huvilistel on võimalik iga asja kohta kohapeal ka juurde lugeda.

Varasemalt on “Minecrafti” juubelipidustuste raames juba välja lastud brauseriversioon, mis on täielikult truu mängu 10 aasta eest ilmunud kõige esimesele versioonile. Ka seda saavad kõik soovijad tasuta proovida.

Märksõnad: , ,

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.