Mängud

Proovi järele: “Minecraftis” saad nüüd tasuta kanda Eesti kaitseväe ametlikku vormiriietust

Nagu päris!Foto: Sõdurilehe Facebooki konto kuvatõmmis

Rubriiki toetab

Ajateenija hädadel ei ole otsa ega äärt! Saad lõpuks ometi linnaloale, lähed koju, paned “Minecrafti” tööle, ja mis sealt vastu vaatab? Eks ikka Eesti kaitseväe munder, mida nüüd kõik soovijad “Minecraftis” tasuta kanda saavad.

Just nii, “Minecrafti” on nüüd lisatud erinevad Eesti kaitseväe vormiriietused, mille saab tasuta alla tirida siit. Olemas on mundrid igaks elujuhtumiks – suvised ja talvised välivormid, mereväelase pidulik ja laevavorm, kõrbevorm, spordidress, noorkotkaste ja kodutütrete vormid ning reamehe, kaprali, nooremseersandi, madruse ja vanemmadruse auastmed.

Eesti kaitseväe vormi saab nüüdsest kanda ka videomängus 𝗠𝗶𝗻𝗲𝗰𝗿𝗮𝗳𝘁! 🎮𝗟𝗮𝗲 𝘀𝗸𝗶𝗻𝗻𝗶𝗱 𝗧𝗔𝗦𝗨𝗧𝗔 𝗮𝗹𝗹𝗮 𝗹𝗲𝗵𝗲𝗹𝘁…

Posted by Sõdurileht on Teisipäev, 28. juuli 2020

Sõdurivormid ei ole mingi entusiasti leiutised, vaid tulevad otse Eesti kaitseväest. Virtuaalsed mundrid kujundas Küberväejuhatuse strateegilise kommunikatsiooni keskuse ajateenija praktilise harjutuse käigus. 

Nii et tiri Eesti kaitseväe vormiriietused siit tasuta alla, pane “Minecraft” tööle ja asu hoolega Tapa sõjaväelinnaku virtuaalset teisikut ehitama, et saaksid ka kodus olles tagada maksimaalse lahinguvalmiduse.

Muide, hiljuti toimus ka üleriigiline koolinoorte “Minecrafti” võistlus, kus õpilased pidid taaslooma tuntud Eesti paikasid. Vaata ise, kas tunned kõik kohad ära.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.