Mängud

Proovi kohe: “Titanfalli” loojate uhiuut Battle Royale mängu “Apex Legends” saad mängida kohe praegu ja täiesti tasuta

Uhiuut mängu saad proovida juba praegu tasuta. Foto: Respawn Entertainment

“Titanfalli” kõmmutamisseeria loomisega tuntust kogunud Respawn Entertainment kuulutas mõne hetke eest välja uhiuue Battle Royale mängu “Apex Legends”.

Mäng on juba praegu saadaval arvutil ning Xbox One ja PlayStation 4 konsoolidel. Kõige parem uudis on see, et mängu saab alla tirida täiesti tasuta!

“Apex Legends” on esimese isiku vaates Battle Royale mäng. Erinevalt teistest sama žanri mängudest nagu “Fortnite” ja “PUBG” on selle mängu tegelastel erinevad võimed. See tähendab, et mängija võimekus ei sõltu enam ainult kaardilt leitavast kraamist.

Sarnaselt teiste Battle Royale mängudega siseneb mängija kaardile õhust. Ühes mängus saab korraga osaleda 60 mängijat, kes tegutsevad 3-liikmelistes meeskondades.

“Apex Legendsi” tegevus toimub pärast “Titanfall 2” sündmusi. Arendustiimi sõnul on “Titanfalli” universumit arendatud juba 8 aastat, seega samasse taustsüsteemi uue mängu loomine tundus neile loogilise sammuna.

Mõnda aega enne mängu väljakuulutamist lekkis Twitteri vahendusel “Apex Legendsi” kaart. Sarnaselt näiteks “Fortnite’i” madinatandrile on ka siin kaardi erinevad alad temaatiliselt omanäolised.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.