Mängud

Proovi: tasuta mäng “2020 Game” meenutab huumoriga eelmise aasta kõige jubedamaid hetki

Ole valmis eemale põiklema 5G mastist välja paiskuvate koroonabakterite eest!Foto: kuvatõmmis

Rubriiki toetab

Leia enda päevast kümmekond minutit, et teha läbi tasuta brauseripõhine mäng “2020 Game”, milles saad uuesti läbi elada eelmise aasta “suurimad hitid”: koroona, USA presidendivalimised, aktsiaturu krahhi ja palju muud.

2020 oli pehmelt öeldes täiesti kohutav aasta ning “2020 Game” vaatleb mulluseid sündmusi läbi sünge huumoriprisma. Tegu on külgvaates retrostiilis lihtsa platvormimänguga, kus pead hüppama üle erinevate takistuste ja vältima üksikuid mängija poole lendavaid koroonabaktereid.

Mäletad veel aega, mil me kõik vetsupaberi hunnikutega kodudes kinni olime? Foto: kuvatõmmis

Sa alustad õndsal 2019. aastal, mil elu oli veel ilus ja rohi roheline. Kuid siis koidab 2020 ja kohe hakkab juhtuma: sa jooksed läbi Austraalia metsapõlengute, kargad üle poejärjekorras seisvate inimeste, kogud vetsupaberirulle, oled kodus karantiinis ja väldid taevast alla sadavate suurfirmade aktsiate hindasid.

Lisaks koroonale ja majandusele on siin peidus ka muid eelmist aastat iseloomustavaid asju. Näiteks saad poseerida TikToki jaoks, taustal kõlamas popmuusika, ning Bideni ja Trumpiga USA presidendivalimistel sõna otseses mõttes võidu joosta.

Oh seda Zoomi kõnede ilu ja valu… Foto: kuvatõmmis

Kõige muljetavaldavam on see, et “2020 Game’i” tegi valmis üksainus arendaja kuue kuu jooksul. Soovijatel on võimalik mängu saata ka sümboolne toetussumma, kuid mängimiseks see vajalik ei ole. “2020 Game” on kõigile kättesaadav täiesti tasuta.

Märksõnad: , , , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.