Mängud

PS4 suur eksklusiivmäng “Horizon: Zero Dawn” jõuab juba kuu pärast arvutile

Mehaanilised dinosaurused tulevad ka arvutile.

Rubriiki toetab

Kolm aastat tagasi välja tulnud PlayStation 4 eksklusiivmäng “Horizon: Zero Dawn” tuleb 7. augustil arvutile, ilmudes nii Steamis kui ka Epicus. Kuulujutud PS4 eksklusiivi liikumisest arvutile ringlesid juba tükk aega, aga nüüd on see siis lõpuks ametlik.

“Horizon Zero Dawn Complete Edition” sisaldab ka hiljem ilmunud lisapakki “The Frozen Wilds” ja maksma hakkab see 50 eurot, hoolimata sellest, et Steamis oli see esialgu üleval eeltellimisel 40 euroga.

“Horizon Zero Dawn” on Guerilla loodud avatud maailma mäng, mis mängitavuses palju uut ei pakkunud, aga see-eest segas väga osavalt kokku teiste avatud maailma mängude parimaid osi, laenates nii “Far Cry” sarjast kui ka “Assassin’s Creedidest”.

Eriliseks tegi selle mängu pigem atmosfäär ja tulevikumaailmas kondavad mehaanilised dinosaurused, kelle imetlemiseks siiski arvutil tippgraafikakaarte vaja pole. Soovitatavaks graafikakaardiks on keskklassi madalamasse otsa kuuluv Nvidia GeForce GTX 1060 ja protsessoriks Intel Core i7-4770K või Ryzen 5 1500X.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.