Mängud

Rahakotirauad valla: vaata, millal toimuvad järgmised suured Steami soodusmüügid

Puhkusereisiks raha säästmine ongi üle hinnatud...Foto: Shacknews

Rubriiki toetab

Järgmise kolme Steami soodusmüügi tõenäolised toimumisajad on internetti lekkinud. Juba tasub vaim valmis panna, sest esimene neist peaks algama juba nädala pärast.

Lekke kohaselt toimub Halloweeni soodukas 28. oktoobrist kuni 1. novembrini. Sügisene soodusmüük leiab aset 26. novembrist 3. detsembrini. Järgmise aasta juhatab mänguliselt sisse talvine soodukas, mis toimub 19. detsembrist kuni 2. jaanuarini.

Väidetavalt saatis Steam soodusmüükide kuupäevasid puudutava info laiali mitmetele mängustuudiotele ja palus seda mitte avalikult jagada. Kuid nagu mainitakse info lekitanud Steam Database’i Twitteri lehel, siis “sellega läks nii nagu ikka”.

See ei tähenda, et juba praegu ei oleks võimalik Steamis osteldes raha kokku hoida. Hetkel on näiteks 50% odavam “Assassin’s Creed Odyssey”, mis maksab 29,99 eurot. “Cities: Skylines” on 75% alla hinnatud ja selle saab kätte 6,99 euroga. “Civilization VI” lisapakk “The Gathering Storm” on kaotanud alghinnast 25% ja maksab 29,99 eurot.

Ei tasu unustada, et eelmise nädala lõpus lisandus Steamis tasuta saadaval olevate mängude nimistusse ka üks aegade parimaid strateegiamänge.

Steami avalehte lahti lüües näeme aga, et Community recommendations kategoorias on esile tõstetud Eesti stuudio ZA/UM arendatud mäng “Disco Elysium”. Meie kirjutasime sellest pika ja põhjaliku arvustuse ning ka välismaised kriitikud on “Discost” vaimustuses.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.