Mängud

Red Dead Online ilmub täna üllatuslikult koos Battle Royale mängulaadiga

Ka "Red Dead Redemption 2" ei suuda battle royale'i fenomenist mööda vaadata. Foto: Rockstar Games

Värske lekke kohaselt sisaldab täna algav “Red Dead Redemption 2” mitmikmängulaadi “Red Dead Online” beetatest muuhulgas ka battle royale mängulaadi nimega “Make it Count”. Lisaks lekkis infot ka teiste mänguviiside kohta.

Twitteri kasutajalt illogical mods pärineva lekke kohaselt tuleb “Red Dead Online’iga” kaasa kuus erinevat mängulaadi: “Make It Count”, “Most Wanted”, “Name Your Weapon”, “Team Shootout”, “Races” ja “Hostile Terrotiry”.

“Make It Count” on battle royale-stiilis mängulaad, milles 32 mängijat võitlevad üksteise vastu piiratud hulga relvadega aina kahaneval alal. “Red Dead Redemption 2” kaardil saab seda mänguiisi proovida kolmes erinevas regioonis: Strawberry, Stillwater Creek ja Tall Trees.

“Most Wanted” mängulaad paneb mängijad piiratud alal üksteist maha kõmmutama. Eesmärk on lasta maha kõige rohkem vastaseid, kuid see toob kärme päästikusõrmega mängijale kaasa ka suure pearaha, mis teeb ta teiste silmis magusaks sihtmärgiks. “Most Wanted” mängulaadi jaoks on “Red Dead Redemption 2” kaardil mõeldud kuus erinevat ala, üks nendest on ka mängu suurim linn Saint Denis.

“Name Your Weapon” annab mängijatele punkte vastavate relvade kasutamise eest. Teatud relvastuse kasutamist peab mäng keerulisemaks, seega neid kasutades vaenlaste maha nottimise eest saab ka rohkem punkte. Selle mängulaadi tarbeks on mõeldud viis erinevat ala, üks neist on näiteks esimesest “Red Dead Redemptionist” tuntud Fort Mercer.

“Team Shootout” on netipõhistest tulistamismängudest tuntud tavapärane mängulaad, kus eesmärgiks on vastaseid maha kõmmutada.

“Races” mängulaadis saavad mängijad üksteisega hobustel võidu kihutada. Võidusõite on kolm tükki: saab sõita ringe, ühest punktist teise ja ka piiramatu alaga võidukihutamisi, kus eesmärk on sõita suvalises järjekorras läbi kindlate kontrollpunktide.

“Red Dead Online’i” beeta algab juba täna nende mängijate jaoks, kes ostsid mängu Ultimate Editioni.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.