Mängud

“Red Dead Online’i” uus mängulaad viib sind lõpuks tõelisse Metsikusse Läände

"Red Dead Online'i" uus mängulaad on nagu päris Metsik Lääs.Foto: Kotaku

Viimaste nädalate jooksul on Rockstar lisanud kolm uut PVP laadi “Red Dead Online’i”, kuid ainult üks neist sobib väga hästi Metsiku Lääne raamidesse.

Eelmine kuu lisas Rockstar väga suure uuenduse “Red Dead Online’i”, millega lisandus pokker, uued missioonid ja mõned tasakaalu muudatused. See sama uuendus viis mängu betast välja. Nendeks kolmeks mängija vs mängija laadiks on “Public Enemy”, “Head For The Hills” ja “Sport of Kings”.

“Public Enemy ja Head For The Hills” on lahedad mängulaadid, kus mängijad proovivad tappa isikut, kes on markeeitud. Markeeritud inimene proovib asukohast lahkuda, teised vastavalt teda peatada.

“Sport of Kingsis” on kaheksa mängijat, poolitatud kaheks meeskonnaks ning kõik sõidavad hobustega pumppüssid käes. Hobustega peavad mängijad kätte saama tõrviku ning tõrvikutulega süütama vastasmeeskonna signaaltule. Saad esimesena signaaltuled süüdatud, võidad raundi ja kui teed seda kolm korda järjest, võidad mängu.

Foto: Kotaku

Kõik need mängulaadi detailid teevad selle väga põnevaks: kuna sa oled hobusega on kõik väga kiire tempoga ning tõrviku kätte saamine vajab head ajastust ja planeerimist.

Kui tõrvik on käes, algab suurel kiirusel tagaajamine, kus su meeskonnakaaslased saavad vastaseid blokeerida, et need sulle sisse ei sõidaks või pumbaga maha ei laseks. Kui teine meeskond saab tõrviku, siis saab “Sport of Kingsist” tasakaalustatud kaitse ja ründe mäng.

Haavlipüssid ja hobuse peal ratsutamine paneb sind tundma kui Will Smith “Wild Wild Westis”. On palju online tulistamismänge nagu “Gears of War”, “Overwatch”, “Fortnite” ja “Counter-Strike”. Kuid kui sa ei taha tavalist deathmatch’i, vaid tahad olla kauboi, kus kuulid vihisevad igalt poolt, siis “Sport of Kings” on just sulle. Loodame, et tulevikus näeme rohkem selliseid mängulaade.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.