Mängud

Rootsis on PlayStation 5 juba praegu võimalik eeltellida, aga…

Kui kibeled ostma järgmise generatsiooni mängukonsooli, siis siin on sinu võimalus.Foto: kuvatõmmis

Elektroonikapoe Media Markt Rootsi e-poes on Sony järgmist mängukonsooli PlayStation 5 juba praegu võimalik eeltellida. Konks seisneb selles, et masina eest peab maksma ülikõrget hinda.

PlayStation 5 on Media Marktis müügis 9999 Rootsi krooniga ehk umbes 940 euroga. Seda on kordades rohkem kui analüütikute pakutud esialgne hind ja erinevalt Sony lubadustest ei ole see kindlasti mängurile meelepärane.

Krõbedast hinnast hoolimata tundub, et tegu on siiski reaalse tootelehega ja soovijad saavad konsooli juba praegu ära tellida. PlayStation 5 on võimalik lisada enda ostukorvi ja ostu on võimalik edukalt sooritada.

Media Martki tootelehel on välja toodud ka konsooli tehniline info, kuid detailidesse laskutud ei ole. Lähtutud on juba Sony poolt välja kuulutatud faktidest: masinal on olemas SSD, see jooksutab PlayStation 4 mänge, sisaldab AMD Ryzeni protsessorit jne. Väidetakse ka, et info ei ole täielik ja võib veel muutuda.

PlayStation 5 peaks ilmuma järgmise aasta lõpus. Kui tahad juba teada, kuidas konsool töötab, siis mõne aja eest pani juutuuber arvutijuppidest ise kokku kodukootud PlayStation 5 versiooni ja testis, kas Sony uhked lubadused peavad vett.

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses