Mängud

Just nagu nõukaajal: sa saad hetkel võita õiguse osta Prismast PlayStation 5 mängukonsool

Ei, sa ei saa võita PlayStation 5. Sa saad võita õiguse PlayStation 5 eest raha maksta.Foto: Sony

Rubriiki toetab

Kui nõukaajal jagati välja autoostulubasid, siis aastal 2020 on hinnas Sony uue mängukonsooli PlayStation 5 ostuload. Prisma uues loosimängus on 25 inimesel võimalik endale võita õigus PlayStation 5 osta.

Välja ei loosita PlayStation 5 konsoole, vaid õigust Prismast konsooli 529 euro eest osta. Vabamüüki PlayStation 5 konsoolid Prismas ei tule, nii kui soovid sealt konsooli saada, siis on ostueesõiguse võitmine su ainus võimalus.

📣 Siin on sinu võimalus saada jõuludeks tutikas Playstation 5 🎮❗️❗️Loosime välja Playstation5 25 x OSTUEESÕIGUST…

Posted by Prisma Peremarketid on Thursday, December 3, 2020

Loosis osalemiseks pead ülaloleva Facebooki postituse alla kommenteerima, milline oli sinu kõige esimene PlayStationi mängukonsool. Loosiratast veeretatakse esmaspäeval, 7. detsembril, ning võitjad peavad oma konsoolid välja ostma hiljemalt 13. detsembriks. Kui seda tehtud ei ole, loositakse välja uus võitja.

Eesti poodides hetkel PlayStation 5 mängukonsoole saadaval ei ole. Küll aga peaksid kohalike poodide varud peaksid täienema detsembri keskel. Hetkel pakutakse aga mitmel pool taskukohase hinnaga Microsofti tehniliselt tagasihoidlikumat uut konsooli Xbox Series S-i.

Ostjatel tasub kindlasti olla ettevaatlik, sest hetkel kahtlustavad ühe Eesti e-poe kliendid seoses PlayStation 5 müügiga musta mängu ning see e-pood saatis hiljuti kõigile PlayStation 5 eeltellijatele raha tagasi. eBays on PlayStation 5 konsoolid müügil lausa 2000 dollariga. Kuid samas saab ka odavamalt: Eestis pandi äsja üks uhiuus PlayStation 5 oksjonile 1 euroga.

Meie kirjutame oma PlayStation 5 arvustuses, et tegu on muljetavaldava masinaga, kuid kõik siiski roosiline ei ole. Kui sa ei ole veel kindel, milline uue põlvkonna mängukonsool on parim, siis loe meie PlayStation 5, Xbox Series X-i ja Xbox Series S-i võrdlust.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.