Mängud

Säästa suurelt: PlayStationi soodusmüük lööb populaarsete mängude hinnad võimsalt alla

Hea hinnaga saab kätte "God of Wari", "Doom Eternali" ja "Red Dead Redemption 2".Foto: Sony/Bethesda Softworks/Rockstar Games

Rubriiki toetab

PlayStationi e-poes on alanud Days of Play sooduskampaania, mille raames saab suure soodusega kätte mitmeid uusi ja kõrgelt hinnatud mänge.

Näiteks “FIFA 20” hind on kukkunud 70 euro pealt kõigelt 9 euro juurde. Hiljuti ilmunud “Doom Eternal” on 35% odavam ja maksab 70 euro asemel 45 eurot. “Red Dead Redemption 2” on 57% ja maksab 29,95 eurot. Hea diil on ka “Red Dead Redemption 2” eriversioon “Ultimate Edition”, mille hind on kukkunud 100 eurolt 35 euro juurde.

Eelmise aasta üks parimaid mänge “Control” on 50% odavam ja maksab 39,95 eurot. “Hitman 2” saab kätte 74% odavamalt 17,95 euroga. Kõikide kellade ja viledega “Far Cry 5: Gold Edition” maksab 90 euro asemel 20 eurot, uuema “Far Cry: New Dawni” saab kätte 15 euroga.

Veel vaat et ahjusoe “Resident Evil 3” uusversioon on praegu 33% odavam ja maksab 40 eurot. Eelmisel aastal ilmunud “Star Wars Jedi: Fallen Order” on poole odavam ja maksab 34 eurot. Võimsalt on alla hinnatud kõikide DLC-dega “Assassin’s Creed Odyssey Ultimate Edition”, mille hind on kukkunud 115 euro juurest 38 euro juurde.

Hea hinnaga pakutakse ka PlayStationi suurimaid hitte. 2018. aasta “God of War” on poole odavam ja maksab 15 eurot. “Uncharted IV” saab kätte kümnekaga. “Marvel’s Spider Man” on hinnast kaotanud 50% ja maksab 20 eurot. Kriminaalselt alahinnatud märul “Days Gone” on 71% odavam ja maksab 20 eurot. Kui tahad enne teise “The Last of Usi” ilmumist esimese osa läbi teha, siis praegu saad selle kätte 10 euroga.

Häid pakkumisi erinevatele kõrgelt hinnatud mängudele on veel tohutult palju. Rohkem pakkumisi leiad PlayStationi e-poest.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.