Mängud

Selgus veel üks mäng, mis ilmub PlayStation 5 ja järgmise Xboxi peale

Ehk hakkavad järgmise generatsiooni mängukonsoolid välja nägema just sellised?Foto: notebookcheck

Mängustuudio Techland andis teada, et lisaks praeguse generatsiooni konsoolidele arendatakse zombimängu “Dying Light 2” ka PlayStation 5 ja Xbox Scarlettit silmas pidades.

“Me hoiame alati uute mänguasjade suunal silmad lahti,” selgitas Paweł Rohleder Techlandist. “Alates arenduse algfaasist on meie eemärk olnud tuua “Dying Light 2″ nii praeguse kui ka järgmise generatsiooni konsoolidele.”

Konsooliomanikele on see mõistagi hea uudis, kuid sellest võidavad tegelikult ka arvutil mängijad. See tähendab, et “Dying Light 2” arenduses ei lähtuta vaid 2013. aastal turule tulnud masinate tehnoloogilisest võimekusest, vait uute konsoolide riistvara suutlikkusest. Arvutil mängijatele peaks see kaasa tooma tehniliselt komplekssema ja muljetavaldavama mängu.

On kinnitatud, et lisaks “Dying Light 2” ilmub PlayStation 5 peale ka järgmine “Gran Turismo”. Sony paneb uue konsooli arenduses rõhku kiirematele laadimisaegadele ja on masinat kirjeldanud kui tõsistele mängijatele mõeldud nišikonsooli, mille hind saab olema mängurile meelepärane. PlayStation 5 peaks ilmuma järgmise aasta lõpus.

Mõne aja eest pani juutuuber PlayStation 5 kohta teada oleva tehnilise info põhjal kokku konsooli võimalikult täpse versiooni ja testis, kas Sony suursugused lubadused peavad vett.

Samal ajal on oodata ka Microsofti uut mängumasinat Xbox Scarlettit. See konsool peaks olema Xbox One’ist neli korda võimsam, SSD ja 8K-toega ning rakendama ka Microsofti töös olevat pilveteenust xCloud.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.