Mängud

Selle aasta parimaid mänge saad kuni homseni Steamist võimsa soodusega

Võta lõppeva aasta parimaid mänge soodsa hinnaga.Fotod: Bethesda Softworks/Supergiant Games/EA

Rubriiki toetab

Steamis toimub kuni homseni suur aastalõpu soodusmüük, mille raames saad 2020. aastal ilmunud uuemaid ja populaarsemaid mänge soodsate hindadega.

Näiteks aasta ühe populaarseima mängu “FIFA 21” erinevad versioonid on hetkel umbes poole odavamad. Kõige tavalisem “Beckham Edition” on alla hinnatud 42% ja maksab 60 euro asemel 34,79 eurot. Kui näiteks kõikide kellade ja viledega “Ultimate Edition” on 55% odavam ja maksab tavapärase 90 euro asemel 40,49 eurot.

Odavalt saab kätte ka kevadel ilmunud raju tulistamismängu “Doom Eternal”, mille tavaversiooni eest pead 60 euro asemel välja käima 19,79 eurot. Kui tahad kõikide lisadega “Deluxe Editionit”, siis selle saad kätte 90 euro asemel 29,69 euroga.

Kui otsid tulistamismängu, mida nautida koos sõpradega, siis samuti sellel aastal ilmunud “Borderlands 3” hind on kukkunud 60 eurolt 19,79 euro juurde. Selle mängu eriversioonid on samuti alla hinnatud, kuid maksavad siiski jätkuvalt üsna palju: kõige vingem “Ultimate Edition” maksab näiteks 114 euro asemel veidi üle 74 euro.

Sarnaselt “Doomiga” samuti kevadel ilmunud “Resident Evil 3” uuendatud versiooni hind on samuti pudenenud 19,79 euro juurde. Kui soovid mängida eelmisel aastal ilmunud ja soojemalt vastu võetud “Resident Evil 2” uuendatud versiooni, siis selle saad praegu kätte 15 euroga.

Praegu saad odavamalt kätte ka 2020. aasta ühe vaieldamatult parima mängu, millest sa tõenäoliselt kuulnudki ei ole. Selleks mänguks on suurepärane “Hades”, mis on on alla hinnatud ainult 20%, kuid maksab see-eest kõigest 16,79 eurot. Kui on üks mäng, mida sa peaksid sel aastal kindlasti mängima, siis see on kahtlemata “Hades”(kuni jõuab kohale 10. detsember, mil ilmub “Cyberpunk 2077”).

Steami aastalõpu soodusmüük lõpeb homme, 1. detsembril. Veel praegu saad pakkumistele pilgu peale visata siin.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.