Mängud

Selle aasta suurmängu “Anthemi” demo saad alla tirida juba praegu

Rubriiki toetab

BioWare’i järgmis teost “Anthem” saavad esimesed mängijad proovida juba 25. jaanuaril ja ülejäänud soovijad veebruari alguses. Alates tänasest saab mängu demofailid juba oma arvutile või konsoolile alla tõmmata.

Levitaja EA korraldab “Anthemile” kaks demoperioodi. Esimene neist kannab nime “VIP demo” ja leiab aset 25.-27. jaanuarini. Selles demos osalemiseks on vajalik mängu eeltellimine, kuid piisab ka EA Acessi või Origin Accessi teenuste tellimuste olemasolust.

Teine “Anthemi” demoperiood  toimub 1.-3. veebruarini ja selles saavad osaleda kõik huvilised, kes soovivad mängu proovida.

Mõlemad demoperioodid on avatud nii arvutil kui ka PlayStation 4 ja Xbox One konsoolide omanikele.

“Anthem” on tiimipõhine ulmemärul, kus neljaliikmelised robotülikondadesse rüütatud meeskonnad lendavad koos mööda kaarti ringi, täidavad ülesandeid ja võitlevad koletiste vastu. Robotrüüsid on mitmeid ja selle valikust oleneb, millist rolli mängija meeskonnas täidab.

Rollimängude arendamisega tuntust kogunud BioWare’i positsioon ei ole hetkel kõige kindlam. Stuudio eelmine mäng “Mass Effect: Andromeda” kukkus läbi ja “Anthemit” ei ole suudetud seni mängijaskonnale kõige edukamalt maha müüa.

“Anthemi” lõplik versioon jõuab poodidesse 22. veebruaril.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.