Mängud

Septembris müügilt kaduva automängu “Forza Horizon 3” saad praegu tõsiselt hea hinnaga

"Forza Horizon 3" on veel võimalik osta kuni septembri lõpuni.Foto: Microsoft

Alates 27. septembrist ei ole enam võimalik osta suurepärast automängu “Forza Horizon 3”, kuid hetkel on mäng koos kõikide lisadega võimsalt allahinnatud.

2016. aastal ilmunud “Forza Horizon 3” müügilt kadumise põhjuseks on tõenäoliselt asjaolu, et erinevate mängus kasutatavate muusikapalade ja automarkide litsentsid hakkavad aeguma. Microsoft Store’ist ja Xboxi poest kaob “Forza Horizon 3” 27. septembril.

See ei tähenda aga, et mängu ostjad jäetakse tühjade pihkudega. “Forza Horizon 3” kaob küll müügilt, kuid kõik mängusisesed funktsioonid, sealhulgas mitmikmäng, toimivad edasi ka pärast 27. septembrit. Kui ostad “Forza Horizon 3” praegu, siis sa ei loobi mängule kulutatud raha korstnasse.

Ja praegu on tegelikult “Forza Horizon 3” ostmiseks väga hea aeg. Soome Microsofti e-poes on mängu baasversiooni hind kukkunud 30 eurolt 10 euro peale. Eriti hea pakkumine on kõikide lisadega “Deluxe Edition”, mille saad kätte 80 euro asemel 24 euroga.

Kui soovid mängida midagi uuemat, siis võid alati vaadata “Forza Horizon 4” poole. See on üks viiest mängust, mis igal autofännil peab ilmtingimata olemas olema.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.