Mängud

Siin on kolm head videomängu, mida nädalavahetusel tasuta mängida saad

Mängi nädalavahetusel tasuta kolme kõrgelt hinnatud videomängu.Fotod: Ubisoft/Behaviour Interactive/Warhorse Studios

Rubriiki toetab

Saabuval nädalavahetusel on võimalik tasuta proovida kahte ajaloolist seiklusmängu ja ühte õudukat, mida saab mängida koos sõpradega.

Esiteks, järgmise kolme päeva jooksul on Steamis võimalik tasuta proovida ajaloolist rollimängu “Kingdom Come: Deliverance”. Tegu on 15. sajandi alguses Böömimaal toimuva realistliku rollikaga – lähtutakse reaalsetest ajaloolistest sündmustest ja ka mängitavus põhineb realismil. Sa pead õppima lugema, ratsutama, mõõga ja kilbiga võitlema ja tegema veel palju muud.

Silmas peab pidama ka enda tegelase tühja kõhtu, kuivavat kurku ja isegi välimust. Kui oled roomanud läbi rentslite või kaetud pealaest jalatallani vaenlaste verega, siis seda pannakse tähele. Tegu on tõsiselt hea mänguga, mida rollimängude fännid võiksid kindlasti proovida.

Veel saab nädalavahetusel Ubisofti mänguteenuse Uplay vahendusel mängida “Assassin’s Creed Originsi” Selle mängu tegevus toimub 2000 aasta eest Egiptuses tohutul ja detailsel kaardil. Kui soovid ratsutada kaameli seljas läbi kõrbe või avastada iidseid püramiide, siis “Origins” võib sulle sobida küll.

“Assassin’s Creed Originsi” saab tasuta mängima hakata reedel alates kella neljast pärastlõunal. Juba praegu on võimalik mäng endale arvutisse alla tõmmata, et hiljem ei peaks sellistele triviaalsustele tarbetult aega raiskama.

Saabuva nädalavahetuse kolmas tasuta mäng asub taaskord Steamis ja selleks on “Dead by Daylight” See on mitmikmäng, kus neli õnnetut inimest peavad põgenema ühe sarimõrtsuka eest. Kõiki tegelasi, nii mõrvarit kui ka tema potentsiaalseid ohvreid kontrollivad mängijad.

Tegu on verise, kuid ka strateegilise mänguga. Neljane tiim peab koos efektiivselt koos töötama, et mõrtsuka eest pakku pääseda. Muidugi on võimalik ka teistele käru keerata ja tagada, et mõrvar saab kätte su kaaslased ja mitte sinu. Elu ei ole lihtne ka tapjal – tal on küll rohkem võimeid, kuid nelja sihtmärgi jahtimine on raske töö.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.