Mängud

Skandaalne “Cyberpunk 2077” on uuesti PlayStationi e-poes saadaval, kuid PlayStation 4 versiooni osta ei soovitata

"Cyberpunk 2077" on tagasi PlayStationi e-poes.Foto: CD Projekt RED

Eelmise aasta detsembris PlayStationi e-poest eemaldatud videomäng “Cyberpunk 2077” on nüüd võimalik uuesti PlayStationi veebipoest osta. Tasub aga arvestada, et vanematel konsoolidel võib mäng jätkuvalt halvasti töötada.

PlayStationi e-poes on saadaval “Cyberpunk 2077” PlayStation 4 versioon, mis töötab ka PlayStation 5 peal. Võimsama PlayStation 5 peal jookseb mäng oluliselt paremini kui vanematel PlayStation 4 mudelitel.

Seetõttu on PlayStationi poes “Cyberpunk 2077” tootelehel eraldi mainitud, et algsele PlayStation 4 konsoolile ei ole mängu soetamine soovitatav. Paremaid tulemusi näeb väidetavalt “Cyberpunki” kas PlayStation 4 Pro või PlayStation 5 peal jooksutades.

Mullu novembris ilmunud “Cyberpunk 2077” saabus tehniliselt kesises seisukorras ja töötas adekvaatselt ainult võimsamatel arvutitel. Mängu tehnilise praagi tõttu otsustas Sony “Cyberpunki” digitaalse versiooni eelmise aasta lõpus PlayStationi e-poest eemaldada.

“Cyberpunk 2077” ei ole veel optimiseeritud uue põlvkonna mängukonsoolide jaoks, kuid see peaks muutuma millalgi käesoleva aasta jooksul.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.