Mängud

Skyrim Anniversary Editioni uuendus parandab mõned vead, kuid eemaldab ka mängu modifikatsioone

Skyrim sai järjekordse uuenduse.Foto: Bethesda

Rubriiki toetab

Uuendus Skyrimile tähendab PC Gameri sõnul erinevatele inimestele erinevaid asju. Osa on õnnelikud, kuna uuendus peaks parandama vead, mis mängus siiani on olnud. Paljudele teistele tähendab see aga, et uuendus lõhub absoluutselt kõik asjad mängus ära.

Tänane, 1.6.323 uuendus Skyrimile on põhiliselt black screen probleemi lahendamiseks. Mänguviga tuli ilmsiks osadele mängijatele siis, kui nad proovisid mängu tööle panna või laadisid save game’i mängust, millel olid peal modid. Kuid seesama uuendus võib kõrvale heita mängijate lisatud modifikatsioonid, täpselt nii, nagu tegi Skyrim Anniversary Edition välja tulles. 

Probleem on selles, et Skyrim Anniversary Edition ei ole eraldiseisev Skyrim Special Editionist. See tähendab, et kui Anniversary Edition saab uuenduse, siis läheb see automaatselt ka Special Editionile. Ja iga Skyrimi uuendus tähendab paljudele modifikatsioonidele ühilduvusraskusi nii kauaks, kuni modi autorid kohandavad selle uuele mängu versioonile. Seega, isegi need inimesed, kes ei ostnud Anniversary Editionit, võivad tänase uuendusega jääda oma modifikatsioonidest ilma.

Arvamusi uuendusest on mitmeid. Paljud mängijad endiselt ei taha uuendada, kuna see teeks neile väga olulise lisa, Skyrim Script Extenderi (SKSE), kasutuks. Tõenäoliselt ootavad need mängijad nii kaua, kuniks SKSE uuendatakse jälle, mis on loodetavasti üsna pea.

Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.