Mängud

Soe soovitus: võta vähem kui 4 euroga viimase kümnendi üks parimaid tulistamismänge

Märulifännidele on "Bulletstorm" rangelt soovituslik.Foto: People Can Fly

Steamis on hetkel kõigest 3,70 euroga müügis kõmmutamismängu “Bulletstorm” eriversioon “Full Clip Edition”. Minu soovitus on lihtne: tee endale teene ja osta see ära!

“Bulletstorm” on võrratu märulimäng, millest kiputakse liiga sageli mööda vaatama. Kui 2011. aastal ilmus, siis kriitikud võtsid mängu hästi vastu, kuid müügiedu see kaasa ei toonud. “Bulletstorm” põrus majanduslikult täielikult, kuid on viimase kümnendi jooksul tõusnud kultusmängu staatusesse.

Leidlikult vastaste teise ilma saatmise eest jagatakse lisapunkte. Foto: kuvatõmmis

Ja põhjusega! “Bulletstormi” märul on tempokas ja mitmekülgne, stsenaarium täiesti totakas ja värskendavalt humoorikas. Mängijale jagatakse punkte vaenlaste leidliku teise ilma saatmise eest ja selleks on võimalusi tohutult, üks naeruväärsem kui teine.

Kirsiks sellel veidral ja verisel tordil on asjaolu, et “Bulletstormi” ei pea üksinda mängima. Põhilugu ei saa küll kahekesi läbida, kuid koos mängimiseks on loodud eraldi kaartidega omaette mängulaad.

“Bulletstorm” on täiesti ausalt üks parimaid tulistamismänge, mida ma proovinud olen ja hetkel maksab selle kõikide lisade, kellade ja viledega eriversioon alla nelja euro! Ühesõnaga: mängi!

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.