Mängud

Sony: PlayStation 5 hind ei pruugi tulla kõige odavam

PlayStation 5 võib hakata maksma oodatust tunduvalt rohkem.Foto: Push Square

Sony mängudivisjoni juht Jim Ryan mainis hiljutises intervjuus, et PlayStation 5 hind ei tule kõige madalam ja see ei pea ilmtingimata tulema Xbox Series X-ist odavam.

“Ma arvan, et meie eesmärk on mängijale pakkuda parimat väärtust. See ei tähenda ilmtingimata kõige madalamat hinda,” selgitab Ryan. “Väärtus on erinevate asjade kombinatsioon. Meie jaoks tähendab see mänge, nende valikut, kvaliteeti, sügavust ja hinda. Meie konsooli väärtus sõltub kõigist nendest aspektidest.”

Uute mängukonsoolide puhul on hinnapoliitika alati olnud üks edu pantidest. PlayStation 4 tugevale avapaugule Xbox One’i ees aitas kaasa asjaolu, et Sony konsool oli 100 dollari võrra odavam. Sarnaselt sai ilmudes eelise Xbox 360, mis maksis toona vähem kui PlayStation 3.

Uus DualSense pult, mis tuleb kaasa PlayStation 5-ga. Foto: Sony

Sony ei ole veel PlayStation 5 hinda avalikustanud. Meie oleme spekuleerinud, et Sony uus konsool võib ilmuda poelettidele 500-dollarilise hinnasildiga

Ryan väidab intervjuus veel, et kuigi mängutööstusele majanduskriisid enamasti laastavalt ei mõju, siis koroonakriisi mõjusid on keeruline ette näha.

“Kes teab, milline majanduslangus saab olema, kui sügav see on ja kui kaua kestab,” väidab Ryan. “Võib juhtuda, et need mudelid, mis on paika pidanud minevikus enam ei kehti.”

Sony korraldab saabuval neljapäeval pressiürituse, kus näidatakse esmakordselt aasta lõpus ilmuvaid PlayStation 5 mänge.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.