Mängud

Sony avalikustab kolmapäeval tõenäoliselt PlayStation 5 hinna ja ilmumiskuupäeva

Sony toob müügile plaadimängijaga ja plaadimängijata PlayStation 5. Eestis saab praegu osta ainult plaadimängijaga konsooli. Foto: Sony

Sony andis teada, et 16. septembril toimub järjekordne virtuaalüritus, mis keskendub PlayStation 5-le. Arvatavasti kuuleme siis, kui palju Sony uus konsool maksab ja millal see müügile tuleb.

Eesti aja järgi toimub Sony üritus 16. septembril kell 23 ning kestab umbes 40 minutit. PlayStationi blogi kohaselt keskendub kolmapäevane üritus eelkõige PlayStation 5 peale ilmuvatele mängudele.

Siiski on enam kui tõenäoline, et just selle ülekande käigus avalikustatakse lõpuks ometi ka PlayStation 5 hind ja ilmumiskuupäev. Eelmisel nädalal kergitas Microsoft saladuseloori uutelt Xboxidelt ja avalikustas ka üliodava Xbox Series S-i, mis väidetavalt sundis Sony viimasel hetkel enda hinnapoliitikat muutma.

Nii Sony kui ka Microsoft on pikalt uute konsoolide hindade avalikustamisega viivitanud, lootes, et konkurent astub esimese sammu. Nüüd on Microsoft kaardid lauale löönud ja vaadatakse ootusärevalt Sony poole. Arvestades, et uued konsoolid peaksid ilmuma novembris, on Sonyl viimane aeg hinnainfo avalikustada ja eeltellimine avada.

PlayStation 5 üritust saad vaadata kolmapäeval kell 23 Sony YouTube’i ja Twitchi kanalite vahendusel.

Kuigi Sony ei ole veel enda uue konsooli hinda avalikustanud, siis tegelikult sai juba eelmisel nädalal eeltellima hakata ühte eriti kallist PlayStation 5 versiooni. Eestis aga on juba võimalik teha PlayStation 5-le 1-sendine sissemakse, lisaks sellele on meil mõlemat uut Xboxi võimalik ka eeltellida.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.