Mängud

Sony registreeris Euroopas PlayStation 5 patendi

PlayStation 5 on Sony eelmisest konsoolist peajagu võimsam.Foto: GamesRadar

Tundub, et kuuldused PlayStation 5 veebruaris avalikustamise kohta võivad tõele vastata, sest Sony tegeleb hetkel viimaste konsooli puudutavate dokumentide vormistamisega.

ŠveitsiKonföderatsiooniintellektuaalomandi instituudis (IGE IPI) registreeriti 27. jaanuaril PS5 patent, vahendab LetsGoDigital. Dokumendil on näha, et taotluses käsitletav seade on määratletud klassi 9, millesse kuuluvad ka kõik teised videomängukonsoolid.

Selline näeb välja PlayStation 5 patendiavaldus. Foto: LetsGoDigital

On spekuleeritud, et Sony kuulutab PlayStation 5 välja lähinädalatel. Kuni veebruari keskpaigani toimub New Yorkis PlayStationile keskenduv üritus ja arvatakse, et see päädib järgmise konsooli avalikustamisega. Ka “God of Wari” mänguseeria looja väitis, et PlayStation 5 kuulutatakse välja veebruari alguses.

Lisaks sellele lekkis hiljuti internetti suurel hulgal detailset infot, milles väidetakse, millal ja milliste mängudega PlayStation 5 ilmub ja kui palju see maksma hakkab.

Tundub siis, et peagi kuuleme PlayStation 5 kohta rohkem. Juba praegu saad pilgu peale visata põhjalikule ülevaatele kõige kohta, mida me Sony järgmise konsooli kohta teame.

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses