Mängud

Sony toodetud PlayStation 5 mängud teevad läbi korraliku hinnatõusu

Kuid neil mängudel, mis PlayStation 5 peal töötavad, võib esineda "ootamatuid probleeme".Foto: Sony

Eile avalikustas Sony PlayStation 5 konsoolide hinnad ja ilmumiskuupäevad. Lisaks sellele räägiti ka mängude hindadest ja selgub, et Sony toodetud mängud hakkavad maksma praegusest oluliselt rohkem.

Mängud, mille toodab PlayStation 5 konsoolile Sony Worldwide Studios, hakkavad tulevikus maksma 80 eurot. Sellise hinnasildiga tulevad müügile ka paar kõige esimest PlayStation 5 mängu.

Üks kallima hinnaga ilmuvatest mängudest on 2009. aasta “Demon’s Soulsi” uusversioon. 80 eurot hakkavad maksma ka mitmikmäng “Destruction All Stars” ja “Marvel’s Spider-Man: Miles Morales Ultimate Edition”.

Tasub märkida, et 80-eurosele reeglile on ka erandeid. Näiteks “Spider-Man: Miles Moralese” baasversiooni hinnaks saab 60 eurot, kuid “Ultimate Edition” sisaldab lisaks sellele ka 2018. aasta “Spider-Mani” mängu PlayStation 5 jaoks kohandatud versiooni. Odavam saab olema ka “Sackboy A Big Adventure”, mis tuleb müügile 70 euroga.

See ei tähenda, et kõik järgmise generatsiooni mängud teevad kohe läbi kiire hinnatõusu. Näiteks Ubisoft on kinnitanud, et tänavu uutele konsoolidele tulevad “Assassin’s Creedi” ja “Watch Dogsi” mängud maksavad jätkuvalt 60 eurot. Pikemas perspektiivis on aga mängude hinnatõus suure tõenäosusega vältimatu.

Õnneks on Sony kinnitanud, et Eestis jõuab PlayStation 5 müügile muu maailmaga samal ajal. Kui soovid teada, mida Sony lisaks uute konsoolide hindadele ja ilmumiskuupäevasele veel avalikustas, siis viska pilk peale meie ülevaatele.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.