Mängud

Steam sai kasuliku uuenduse, mis teeb mängude otsimise oluliselt lihtsamaks

Kes otsib, see leiab.Foto: Valve

Värkse Steami uuendus muudab teenuse otsingufunktsiooni varasemast märgatavalt kasutajasõbralikumaks, andes inimestele rohkem võimalusi otsingutingimuste peenhäälestamiseks.

Näiteks on nüüd võimalik mänge otsides paika panna kuvatavate teoste maksimaalne hind. Veel saab mängida märksõnadega – kui soovid näiteks, et sulle näidatakse tulistamismänge, kuid mitte Early Access programmis olevaid teoseid, siis nüüd saad seda kõike otsides sätestada.

Lisaks sellele on nüüd võimalik lasta otsingumootoril peita mänge, mida sa juba omad, oled wishlistinud või lihtsalt ei soovi näha. Eraldi on juurde lisatud võimalus jätta otsingutulemustest välja VR-mänge, mis teeb lihtsamaks nende mängijate elu, kellel ei ole virtuaalreaalsusseadmeid.

Otsingute tulemusi ei kuvata enam ka eraldi lehtedel, vaid uute tulemuste nägemiseks pead lihtsalt alla kerima. Kui soovid siiski vana süsteemi juurde naasta ja leheküljed uuesti sisse lülitada, siis saad seda teha enda konto sätetest.

Steami otsingumootori muudatused tulenevad laialdasest kasutajate tagasisidest ja peaksid tegema just sulle sobivate mängude leidmise varasemast märgatavalt lihtsamaks.

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.